Hediyelik Boş Kutu

hediyelik-karton-kutu

Hediyelik Boş Kutu

Boş hediye kutuları klasik hediye paketleme ürünlerine sunulan en uygun alternatifler olarak ön plana çıkar. Karton kutu üreten yerler tarafından farklı boyut, malzeme seçimi, geometri ve tasarım detayları ile imal edilen hazır kutular; hediyelik ürün sektörü yanında kişisel hediye sunumlarının da gözdesidir. Perakende ve toptan alım opsiyonları ile firmamızca satışı yapılan kendi imalatımız hediyelik boş kutu modellerini web mağazamız üzerinden inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Karton Hediye Kutusu

Kartondan hediye kutuları her sektörde kendisine yer bulan dekoratif ambalaj ürünleridir. Üründe kullanılan birinci sınıf kalitede karton hammadde, çevreci ve kalitelidir. Plastik muadillerine göre oldukça hesaplı paketleme fırsatı sunan hediyelik karton kutuları imalatçıdan satın alarak en uygun fiyattan tedarik edebilirsiniz.

Kraft Hediye Kutusu

Hediyelik Kraft kutular birinci sınıf Amerikan Bristol kağıdından imal edilir. Kraft kutu gövdesi, imalatçının becerisi doğrultusunda farklı renk ve görselde imal edilerek ürünün kullanım alanına uygunluk kazanması sağlanır. Üründe ön planda olan unsurlar, kalite ve dekoratif albenidir. İmalatçıların tasarımcılar elinden çıkmış ürünleri, sektörün en tutulan Kraft hediye kutusu modellerini oluşturur. Firmamız, doğru tasarımcı elinden çıkan hazır kutu şablonları ile her boy ve ölçüde hediyelik Kraft kutu imalatı yapabilmektedir. Hediyelik boş kutu modellerimizi inceleyerek ürünlerimizin albenisi ilk elden deneyimleyebilirsiniz.

Asetat Hediye Kutusu

Asetatlı hediye kutusu iki farklı malzemeden imal edilen estetik ürünlerdir. Asetat ve karton hammaddenin birlikteliğinden üretilen tasarım ürünler, perakende satışlarda ürünler için şeffaf ambalaj ihtiyacını en iyi görsellikte temin eder. Kapakta kullanılan asetat miktarına göre pencereli veya çerçeveli asetat kutu olarak isimlendirilen hediyelik karton kutu modellerini incelemeden ambalaj siparişi vermeyin!

Boş Hediye Kutusu Nereden Alınır?

Boş hediye kutusu satan yerler çeşitli kalite ve fiyatta ürünlere sahip olmanızı sağlar. Boş kutularda çok sayıda perakendeci piyasada yer alsa da tasarım ürünleri uygun fiyattan satın almak için doğrudan imalatçı ile çalışmak her zaman maliyetinizi aşağı çeker. TEBE Group, son teknoloji karton kutu fabrikasında istenen ölçü ve dekoratif nitelikte ambalaj ürünleri imal edebilmektedir. Hediyelik kutu satın alımı için bizi tercih ederek her yönüyle memnun kalacağınız bir alışveriş süreci yaşayabilirsiniz.

Hediyelik Boş Kutu Toptan

Toptan hediye kutusu alımların firmamız, uyguladığı cazip ıskonto oranları ile halihazırda sektörün en ucuzu olan fiyatlarını rekabetsiz düzeyde aşağı çeker! Türkiye’nin her yerine kargo yolu ile teslimat yapan firmamızdan hediyelik karton kutu siparişlerinizi kapıdan teslim alabilirsiniz. Her birisi kendi imalatı olan karton kutu ambalaj modellerini web mağazasında sizlerle buluşturan firmamızın ürün çeşitliliğini doğrudan takip edebilir, dilerseniz özel imalat talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Hediyelik boş kutu tedariki için beklentinizin ötesinde ürün tedarik sözü veren firmamızın web mağazasını hemen ziyaret ederek seçim yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.