Mukavva Silindir Kutu

mukavvadan-silindir-kutu

Mukavva Silindir Kutu

Silindir mukavva kutular diğer baskılı ürünlere göre daha uygun fiyatlıdır. Kutu fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlardan biri baskılı olmasıdır. Baskılı ürünler için bazı makine ve malzemeler gerekmektedir. Mukavva silindir kutu çeşitlerinde ise maliyet en düşük seviyede olduğu için satış fiyatları da uygundur. Silindir kutuların desensiz ve renksiz modellerinden olan mukavva ürünlerin kullanımı için yelpaze geniştir. Daire ya da yuvarlak eşyaları korumak için en çok tercih edilen kutu türüdür. E ticaret ve restoran ürünlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Baskılı Silindir Kutu

Silindir kutuların baskılı modelleri ev eşyaları, güzellik ürünleri, aksesuar, tekstil ve çiçekçilik sektörlerinde kullanılmaktadır. Ticaret için kullanılmanın yanında birçok alanda çeşitli desenler ile ortamı süsleyici eşya olarak tercih edilmektedir. Basit görünen eşyalara modern bir hava vermek için birlikte kullanılabilir. Baskılı silindir kutular kullanıcıların isteklerine göre farklı renk tonlarında yapılabilir. Kaliteli malzemelerden üretildiğinde ise uzun yıllar zarar görmeden kullanılabilmektedir.

Büyük Silindir Karton Kutu

Silindir karton kutuların büyük boyları daha geniş hacme sahip olan ürünler için tercih edilir. Büyük boyutları olan eşyaların taşınması ve korunması genellikle zordur. Büyük boy mukavva silindir kutu çeşitleri silindir şekline benzer geniş hacimli ürünleri taşımak ve korumak için imal edilmiştir. Oluklu mukavvadan yapılmış karton kutular tüm sağlamlık testlerinden geçtiği için ürünleri saklamak için en doğru tercihlerdendir.

Büyük boy silindir kutuların fiyatlarını etkileyen faktörler vardır bunlardan ilki ürün kalitesidir. Daha uygun ücretli malzemeler kullanılarak yapılan kutular genellikle istenilen sertlikte ve kalınlıkta olmaz. Bu kutuların fiyatları daha düşüktür ancak kalitesiz ürün kullanımı yapıldığı için uzun ömürlü olmaz. Bunun yanında görseli kusursuz olan kutular tasarım ürünler arasında yer alarak fiyatlarını yüksektir. Kutu ebatlarının büyümesi de büyük boy silindir kutunun fiyatını yükselten bir ayrıntıdır.

Postüp Silindir Karton Kutu

Postüp silindir kutular kartondan imal edilirken doğru malzeme kullanımı önem taşır. Kartonun yapımı sırasında kalitesiz malzemeler kullanılmış ise postüp kutu çeşitleri dayanıklı olmayabilir. Karton genel yapısı itibari ile hassas bir maddeden oluşmaktadır. Postüp kutular ise önemli belgeleri taşıyacağı ve koruyacağı için dayanıklı ürünlerden imal edilmelidir. Oluklu mukavvanın gramajı ve sertliği doğru ayarlandıktan sonra postüp kutular üretilmelidir. İmalatında kendi ürünlerini kullanan üretici firmalar her zaman en iyi malzemeleri kullanmaya özen gösterirler. Postüp kutuları kaliteli ve uygun fiyata satın almak için öncelikle bu firmalar ile iletişime geçilmesi gerekir.

Toptan Silindir Kutu

Silindir kutuları toptan almak için bakılması gereken en doğru adres kutu imalatçılarıdır. Bu firmalar her geçen gün kutu modellerini arttırarak güncel ürünlere bünyelerinde yer verirler. Aynı zamanda aranan kutu şekline uygun çeşitlilik sunarak toptan alım fırsatı da vermektedirler. Sizde mukavva silindir kutu türlerini toptan almak için hemen üretici firmaların web sitelerine giriş yaparak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.