Online Alışveriş Kutusu

e-ticaret-kutusu

Online Alışveriş Kutusu

Online alışveriş kutuları ürünleri taşınırken korumak için üretilmiştir. Genellikle baskısız ancak kaliteli imal edilirler. Sert oluklu mukavvadan oluşmuş bu ürünler e ticaret aracılığı ile satılan farklı ürünleri alıcılarına ulaştırmak için kullanılmaktadır. Aynı zamanda kargo kutusu olarak da adlandırılmaktadır.  İçine konulacak ürünün geometrik şekline ve ölçülerine göre hazırlanan online alışveriş kutusu çeşitlerine en uygun fiyatlardan ulaşmak için üretici firmalar ile iletişime geçilmelidir. E ticaret karton kutular kurumsal firmaların isimlerini üzerlerinde taşıyarak marka tanınırlığını arttırabilmektedirler.

Hazır İnternet Sipariş Kutusu

E-ticaret kutuları hazır ölçülerde imal edilebilmektedir. Birçok ürünün boyutlarına uygun olarak tasarlanan hazır kutular küçük, orta ve büyük şeklinde sınıflandırılmaktadır. Ürünleri taşırken zarar görmesini engelleyen hazır kutular sürekli olarak aynı ölçülerdeki ürünlerin ticaretini yapan kişiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Hazır e-ticaret kutularına daha uygun fiyatlardan ulaşmak için toptan almak gerekir. Birçok firma toplu ürün alımlarında fiyatlarda indirim seçeneği bulundurmaktadır.

Kraft Online Alışveriş Kutusu

E-ticaret kutularının Kraft olanları çoğu kişi tarafından en çok tercih edilen ürün modelidir. Kraft ürünler renklendirilmemiş ve baskı makinelerinden geçmemiş oluklu mukavvadan imal edilmiş kutulardır. Maliyeti diğer e-ticaret kutularına oranla çok daha düşük olduğu için kullanım miktarı fazladır. Görsel açıdan bir değer taşımayan bu kutular yalnızca ürünü korumak için kullanılmaktadır. E-ticaret ürünleri için kullanılacağından bireyler kaliteli ürünleri almak isterler. İçine konulan eşyaları nem, toz, su ve kir gibi zarar verebilecek etkenlerden koruması için kolayca yıpranmaması gerekmektedir. Üretimini kendi yapan firmalar dayanıklı malzemeler kullanarak online alışveriş kutusu çeşitlerini oluştururlar. Bu firmalardan kutu satın alımı yapıldığında ürünlerin ömrü daha uzun olmaktadır.

İnternet Alışveriş Kutusu Toptan

E-ticaret kutularını toptan almak ticaret ile uğraşan bireylere avantaj sağlamaktadır. Toptan ürün alımlarında çoğu firma indirim fırsatı sunar. Birçok e-ticaret kutusuna ihtiyaç duyan birey ise bu imkanı değerlendirerek kutuları olduğundan daha düşük fiyatlarda bulmuş olur. Kutu üretimini kendi yapan firmalar kişilerin isteklerine uygun tasarımda ve özel ölçülerde sipariş alabilmektedir. Hazır satım yapan firmalar ise bu fırsatı müşterilerine sunamaz. Bunun en temel sebebi ise yeterli depolama alanı olmadığı için genele hitap eden ürünlerin satışını yapmalarıdır.

Kargo Kutu Fiyatları

Kargo kutularının fiyatlarını belirleyen birçok unsur bulunur. Bunlardan ilki maliyeti düşüren kraft kutulardır. Bu ürünler diğer baskılı kutulara oranla daha düşük fiyatlı olup sıklıkla tercih edilmektedir. Kutuların ölçüleri fiyatı belirleyen diğer bir faktördür. Ürünlerin içerisine konulan eşyaların hacmi ne kadar düşerse fiyatlarda azalmaktadır. Bunun yanında toptan ürün almak indirimli fiyatlar sunar. Ürün alırken fiyatları daha düşük bulmak için imalatını kendi yapan firmalar ile iletişime geçilmelidir. TEBE Group Firması kaliteli malzeme kullanımı ile müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadır. Online alışveriş kutusu modellerini en uygun fiyatlardan almak için web mağazamızdan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.