Silindir Uzun Kutu

yuksek-silindir-kutu

Silindir Uzun Kutu

Uzun silindir karton kutular daire şeklindeki uzun eşyaları korumak için üretilmektedir. Yuvarlak ürünlerin taşınması ve korunması diğer geometrik şekillere sahip ürünlere göre daha zordur. Silindir uzun kutu modelleri, tüm daire şeklindeki ürünlere uygun olarak imal edilebilmektedir. Silindir kutular kraft ve baskılı şekillerde üretilerek kullanıcı isteklerine göre tasarlanabilmektedir. İmalatı ve satışını kendi yapan kutu firmaları ile iletişime geçildiğinde içine konulacak ürüne özel olarak sipariş verilebilmektedir.

Hazır Silindir Kutu

Silindir hazır kutular ürünleri dış etkenlerden muhafaza etmek adına en çok satın alınan ürünler arasında yer almaktadır. Hazır kutular baskılı ya da baskısız şekilde üretilebilir. Standart boyutlara sahip olduğu için içine konulacak ürünün ölçüleri belirlenerek alınmalıdır. Hazır silindir kutular küçük, orta ve büyük şeklinde sınıflandırılabilir. Kullanıcılar bu ürünleri daha fazla ticari amaç için satın almaktadırlar. İçine konulan eşyaların güvenle müşterilerine ulaşmasını sağlamak için firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Silindir Kutu Büyük

Büyük silindir kutular hacmi geniş eşyaları korumaktadır. Silindir uzun kutu modellerinin büyük boyları taşıması güç olan eşyalar için kullanılmaktadır. Kaliteli ham maddelerden imal edilmiş ürünlerin yıpranma payı düşük olduğu gibi doğru firmalardan alınmayan kutular çok kısa ömürlü olmaktadır. Büyük ürünler alınırken kutuların katlanma ve yapıştırma olan noktalarının dayanıklılığına dikkat edilmelidir. Normal ürünlere oranla daha geniş hacimli ürünler korunacağından kaliteli üretim yapan firmalardan kutu alımı yapılmalıdır.

Postüp Silindir Kutu

Postüp kutular silindir şeklinin verildiği dar uzun ürünlerdir. Baskılı tercih edildiğinde firmalar kendi ürünleri içlerine yerleştirerek satışlarını yükseltmektedirler. Bu kutuların imalat amacı harita, diploma ve gerekli belgeleri dış etkenlerden korumaktır. Su ve sıcaklıktan kolaylıkla etkilenen bu eşyalar postüp kutulara konulduğunda güvenle saklanır ve rahatlıkla taşınır. Kişisel belgelerin korunması içinde satın alınabilen bu kutuların maliyeti düşük olduğu için avantajlı ürünler arasındadır.

Toptan Silindir Kutu

Silindir kutuları toptan almak için doğru firmanın seçilmesi gerekmektedir. Günümüzde birçok kutu satıcı firma bulunmaktadır. Ancak çoğu firma ürünlerini diğer kutu imalatı yapan firmalardan satın almaktadır. Bu da ürünlerin fiyatının artmasına yol açarken bireylerin istedikleri miktarda toptan alım yapamamasını sağlar. Kendi imalatını yapan üretici firmalar ile iletişime geçerek alınan toptan ürünler daha uygun fiyatlıdır. Bunun yanında üretici firmalardan ürün alımı yapılmak istendiğinde kişiye özgü tasarım siparişler verilebilmektedir. Toptan silindir kutu alımı yapmak fiyatları indirimli bulmanın en iyi yöntemidir.

Silindir Karton Kutu Fiyatları

Karton silindir kutu ücretleri belirli unsurlara göre değişebilmektedir. Silindir kutuların ölçüleri, ambalaj çeşitleri ve kalitesi fiyatı yönlendiren etkenlerdendir. Silindir kutuların boyutları genişledikçe artan maliyet yüzünden fiyatlarda yükselmeler görülmektedir. Ürünlerde bulunan baskılarda fiyatları arttıran diğer bir unsurdur. Üretici firmalardan kutu almak ise indirimli fiyatları bulmayı sağlamaktadır. TEBEBox Group ürünlerini kaliteli bir şekilde imal ederek müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Sizde en uygun fiyatlı silindir uzun kutu modellerimize web mağazamızdan ulaşarak kolay sipariş verebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.